| دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ الإثنین ۱۴ شوال ۱۴۴۰ Monday 17 June 2019
مطالب مرتبط با واژه 'اصلاحات'

  به اصلاح در اصلاح‌طلبی نیازمندیم/حمایت چشم‌ و گوش بسته از دولت نداشته باشیم

  تاجرنیا نه فقط به جریان اصلاحات که به تمام مسئولین هشدار می‌دهد؛ بی‌توجهی به خواست مردمی باعث می‌شود تا دوباره جامعه شاهد بروز اعتراضات مردمی، همانند آن‌چه که در دی ماه گذشته رخ داد، باشد.
  1397/1/5 17:51

  استفاده از نام‌های بزرگ باعث تقویت جریانات سیاسی و افزایش قدرت سهم خواهی آنها نمی‌شود.

  علی‌تاجرنیا فعال سیاسی – هرچند عده‌ای درجریان اصلاحات به‌دنبال بازی سازی به نفع احزاب ذره‌بینی هستند تا این احزاب نیزبتوانند در انتخابات آینده نقش بیشتری داشته باشند
  1396/12/13 17:16

  گفت‌وگوی «مثلث» با علی تاجرنیا

  جهانگیری ذخیره ماست

  انتخابات ریاست‌جمهوری سیزدهم از الان برای جریانات سیاسی شروع شده است‌ و شخصیت‌های موثر دو جناح سیاسی برای حضور در این میدان مشغول آماده‌سازی خود هستند. البته اصلاح‌طلبان بیشتر روی دو گزینه عارف و جهانگیری متمرکزند و اصولگرایان با تعدادی از شخصیت‌ها مواجه هستند. در این بین به نظر می‌آید اراده‌ای وجود دارد که ذهن‌ها را به سمت دوقطبی لاریجانی - جهانگیری هدایت کند تا سایر گزینه‌ها در حاشیه قرار گیرند. علی تاجرنیا فعال اصلاح‌طلب می‌گوید: «هر دوقطبی که بین جریان اصلاحات و جریان اصولگرا شکل گیرد و یک طرفش لاریجانی باشد، حتما برد به سمت اصلاح‌طلبان خواهد بود.» عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی یادآور می‌شود: «لاریجانی هیچ‌گاه رئیس‌جمهور ایران نخواهد شد، چون او قابلیت‌هایی را که می‌تواند اجماع عمومی ایجاد و افکارعمومی را به سمت خود جلب کند واجدش نیست.»
  1396/11/9 12:22
3