| ﺳﻪشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹ الثلاثاء ۰۵ صفر ۱۴۴۲ Tuesday 22 September 2020
مطالب مرتبط با واژه 'دکتر علی تاجرنیا'

  تصمیم قطعی کارگزاران برای انتخاب حجتی !

  عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت گفت:در روزهای آینده یک بلوغ خوبی را از اعضای شورای شهر و احزاب حامی خواهیم دید و نتیجه این مباحث و بحث ها و طرح نظرات مختلف نهایتا منجر به یک انتخاب برتری خواهد شد که انشاءالله مردم تهران از آن منتفع خواهند شد.
  1397/2/13 17:34

  استفاده از نام‌های بزرگ باعث تقویت جریانات سیاسی و افزایش قدرت سهم خواهی آنها نمی‌شود.

  علی‌تاجرنیا فعال سیاسی – هرچند عده‌ای درجریان اصلاحات به‌دنبال بازی سازی به نفع احزاب ذره‌بینی هستند تا این احزاب نیزبتوانند در انتخابات آینده نقش بیشتری داشته باشند
  1396/12/13 17:16

  گفت‌وگوی «مثلث» با علی تاجرنیا

  جهانگیری ذخیره ماست

  انتخابات ریاست‌جمهوری سیزدهم از الان برای جریانات سیاسی شروع شده است‌ و شخصیت‌های موثر دو جناح سیاسی برای حضور در این میدان مشغول آماده‌سازی خود هستند. البته اصلاح‌طلبان بیشتر روی دو گزینه عارف و جهانگیری متمرکزند و اصولگرایان با تعدادی از شخصیت‌ها مواجه هستند. در این بین به نظر می‌آید اراده‌ای وجود دارد که ذهن‌ها را به سمت دوقطبی لاریجانی - جهانگیری هدایت کند تا سایر گزینه‌ها در حاشیه قرار گیرند. علی تاجرنیا فعال اصلاح‌طلب می‌گوید: «هر دوقطبی که بین جریان اصلاحات و جریان اصولگرا شکل گیرد و یک طرفش لاریجانی باشد، حتما برد به سمت اصلاح‌طلبان خواهد بود.» عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی یادآور می‌شود: «لاریجانی هیچ‌گاه رئیس‌جمهور ایران نخواهد شد، چون او قابلیت‌هایی را که می‌تواند اجماع عمومی ایجاد و افکارعمومی را به سمت خود جلب کند واجدش نیست.»
  1396/11/9 12:22

  علی تاجرنیا در گفت‌وگو با رویداد۲۴:

  مشی خاتمی با دسیسه دانستن انتقاد جور درنمی‌آید/ خاتمی خواستار توقف تضعیف روحانی بود نه انتقاد

  علی تاجر نیا، فعال سیاسی اصلاح‌طلب اظهار داشت: بارها شاهد بوده‌ام که آقای خاتمی نسبت به برخی از عملکردهای دولت نقد داشته است.
  1396/10/5 14:13

  تاجرنیا در گفت‌وگو با نوآوران تأکید کرد:

  پشیمانی از رأی به روحانی؛ امری که این روزها بسیار شاهد طرح آن از سوی مخالفان روحانی هستیم.

  درحقیقت برخی با ملاک قرار دادن عملکرد ماه‌های نخست دوره دوم ریاست‌جمهوری دولت تدبیر و امید قصد دارند، قضاوت اشتباه خود را به مردم تعمیم دهند و به این ترتیب هرگونه دفاع از آرا و مطالبات مردم را که از سوی برخی چهره‌ها صورت می‌گیرد، ناکارآمدی روحانی عنوان می‌کنند.
  1396/10/5 09:07

  فعالیت دانشجویی هیچ گاه تا این اندازه هزینه نداشته است

  درباره چرایی حاکم بودن این رخوت در فضای دانشجویی دکترعلی تاجرنیا، فعال سیاسی اصلاح‌طلب که فعالیت سیاسی دانشجویی را در کارنامه خود دارد با فرارو به گفت و گو نشسته است.
  1396/9/19 13:58

  علی تاجرنیا، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با رویداد ۲۴:

  رضایت مؤثرین در قدرت از رضایت مردم برای روحانی مهم‌تر است

  علی تاجر نیا، فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: نوع مواجهه‌ای که آقای روحانی بعد از دور دوم انتخابات ریاست جمهوری انجام داد، نشان می‌دهد که رضایت مؤثرین در قدرت از اهمیت بالاتری نسبت به رضایت مردم برخوردار است و این مسئله را جهت اثرگذاری در مجموعه کشور مهم‌تر می‌داند.
  1396/9/18 18:21

  چرا جریان دانشجویی آژیر خطر فساد را نمی‌کشد؟

  هزینه‌های فعالیت دانشجویی بالا رفته است

  هزینه فعالیت های دانشجویی بسیار بالا رفته است. در گذشته حتی در رژیم گذشته جریانات دانشجویی کار شان مورد استقبال حاکمان قرار نمی گرفت اما هزینه فعالیت های صنفی و سیاسی آنها تا این حد بالا نبود.
  1396/9/18 18:11

  چرخش روحانی به اعتماد مردم لطمه می‎زند/ اصلاح‌طلبان نیاز به کسب سرمایه مجدد دارند/محدودیت‎ها اثرگذاری خاتمی را کم نمی‌کند

  دکتر علی تاجرنیا، فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره چرخش احتمالی حسن روحانی به سمت اصولگرایان گفت:
  1396/9/9 09:55

  تاجرنیا در گفت‌وگو با نوآوران تأکید کرد:

  نباید پایتخت را جزیره‌ای اداره کرد

  « تهران بزرگ جدا از ایران نیست»؛ این جمله‌ای است که بارها از سوی بسیاری از شخصیت‌ها شنیده‌ایم.
  1396/9/2 09:49

  میزگرد «آرمان» با حضور محمدکیانوش‌راد و علی تاجرنیا:

  صداوسیما نمی‌خواهد «رسانه ملی» باشد

  رسانه‌های گروهی به چه میزان در سرنوشت انتخابات ریاست جمهوری سال۹۶ تأثیرگذار بودند؟ آیا رسانه‌های گروهی در کشور ما از آزادی کافی برای بیان دیدگاه‌های خود و نقد چالش‌های موجود برخوردار هستند؟ رسانه‌های گروهی چه نقشی بر حضور زنان در انتخابات ریاست جمهوری داشتند؟ تاثیرگذاری رسانه‌ها در دولت آقای روحانی چه تفاوت‌هایی با دولت محمود احمدی‌نژاد داشته است. برای پاسخ به‌این سوالات در میزگردی با حضور دکتر محمد کیانوش راد نماینده سابق مجلس و عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت و دکتر علی تاجرنیا نماینده مجلس ششم به بررسی مهم‌ترین چالش‌های پیش روی رسانه‌های گروهی در کشور پرداختیم
  1396/8/17 09:19

  علی تاجرنیا، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با رویداد ۲۴:

  روحانی سخنرانی‌های انتخاباتی خود را مرور کند/ دولت در دور دوم دچار بدعهدی شده است

  علی تاجر نیا، فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: انتقاد وارد به دولت روحانی متأسفانه این است که دولت دوازدهم در دور دوم پس‌ازآنکه مردم رأی خود را داخل صندوق انداختند و این آرا را کسب کرد به ادامه تعهدات نسبت به مردم بی‌توجهی نشان می‌دهد. این مسئله در حوزه‌های مختلف در قالب انتصابات یا برخی از دیگر برنامه خود را نشان می‌دهد.
  1396/8/7 09:49
23